Better Software Group reprezentuje Polskę i rusza na podbój Szwecji

Better Software Group S.A. konsekwentnie podąża drogą rozwoju. Realizuje precyzyjnie plan zostania ważnym graczem w obszarach Digital Media, Online video platform oraz liderem w sektorze TV multi-screen-solutions. Zdobywa kolejne laury i wyróżnienia.

W październiku 2016 roku firma znalazła się w gronie laureatów prestiżowego konkursu Deloitte Fast 50 CEE. 30 listopada Better Software Group dołączy, na zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ambasady Szwecji, do szacownego grona kilku polskich startu-upów reprezentujących Polskę w Misji Gospodarczej w Szwecji.

W trakcie Misji, wszystkie firmy wezmą udział w Seminarium „Innovation: a key to future growth. Polish and Swedish experiences”. Prelegentami Seminarium będą tak znamienici goście, jak: Andrzej Duda – Prezydent RP, Eva Lindström – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Szwecji, Marcus Wallenberg  SEB, Saab and FAM, Ulf Pehrsson – V-ce Prezes Ericsson i wiele innych znanych postaci z obszaru biznesu i instytucji rządowych Polski i Szwecji.

Udział w tego typu przedsięwzięciu to dla Better Software Group wielki sukces i wyróżnienie. Forma nagrody za lata ciężkiej i efektywnej pracy. Bartłomiej Lozia, CEO Better Software Group, udział Misji i Seminarium postrzega jako dużą szansę i wyzwanie. Jak mówi: „Ważnym aspektem jest wzrost rozpoznawalności marki Better Software Group w Polsce i krajach europejskich. Od dawna przymierzamy się do ekspansji na rynki skandynawskie. Z całą pewnością wzrosną nasze szanse na budowę sieci kontaktów biznesowych, pozyskanie nowych partnerów i networking z udziałem najlepszych specjalistów z sektora, w którym działamy”.